Kalendár úprav stránky

júl 2024
Po Ut St Št Pi So Ne
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031  

Darebáci vo Víťaze

Vo Veľkonočný pondelok sa ľudia navštevujú, mládenci oblievajú dievčatá. Vo všeobecnosti sa ľudia radujú z pracovného voľna a chlapi majú radosť z dobrej oblievačky. Verím, že aj niektoré dievčatá. Asi mi dáte za pravdu, že radosť sa prejavuje milým správaním sa k sebe navzájom. Niektorí naši mládenci však svoju radosť prejavujú celkom inakšie. Robia to ničením cudzieho majetku, ničením výsledku práce iných ľudí. Tak tomu bolo aj včera. Túto činnosť nemožno nazvať ináč, než darebáctvom a môžu to urobiť iba darebáci. Sú to tvrdé slova, ale nie je to prvýkrát, čo sa dejú v obci takéto veci.

Teta Sokolová sa prišla požalovať, že jej zničili kvetinový záhon pred plotom. Jej snaha, ktorá bola na potechu očiam nás všetkých, bola znehodnotená. Foto prikladám nižšie. Na zastávke autobusu pred Remeselným domom zase rozbili sklenenú výplň dverí autobusu. Ľudia pracujúci v nepretržitej prevádzke museli cestovať v tomto chladnom počasí s takýmito deravými dvermi a iste im nebolo príjemné.

Prosím našich občanov, ktorí uvedené neprístojnosti videli, aby to hlásili na obecnom úrade. Nemôžeme byť ľahostajní k takýmto činom a k takýmto našim občanom. Verím, že morálka väčšiny našich občanov je na vysokej úrovni a dokážeme sa vysporiadať s niekoľkými nespratníkmi – darebákmi.

Starosta

 

Prílohy


5 Replies to “Darebáci vo Víťaze”

  • Lucia

   toto môže napísať len primitív… Môžeme byť radi, že sa nájde pár ľudí, ktorí skrášlia dedinku a to aj napríklad popri chodníku ( ako je tento prípad ), ktorý je pre nás všetkých.
   Treba si to vážiť a nie odsúdiť!

 1. Andrej

  priama podpora vandalom? ved nevie sa presne kto to spravil , mohol to byť aj nejaky pes nielen človek takže treba prv zistiť a potom pisať

 2. Jozef

  Ani sa nedivím že sa v obci dejú také veci,proste dnešná mládež je úplne skazena sama pijatika diskotéky atď.Ale všetko záleží od výchovy rodičov ale aj oni sú skazeni to nie len sa modliť a chodiť do kostola ako o preteky a hrať sa na vzornych kresťanov a ukazovať bohu tu faloš a klamstva.Tak nedávajte svojim deťom taký príklad účte ich k zodpovednosti a rešpektu.Keď si to tak vezmete celá obec je nahnila zvonku sa tvári v pohode ale jadro má už dávno prehnite.Proste klebety a ohováranie je tu na dennom poriadku ľudia si tu navzajom ničia životy pre závisť a majetky.Raz vám ten kostol padne na hlavu s toho zlá čo tu robíte.Viem že teraz Veľa ľudí týmto komentárom urazim ale nech každý vie aký sme ľudia.Ps pozrite sa na svoje svedomie ak ho máte a viete čo je to a začnite žiť podľa viery v ktorú veríte.Ďakujem

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

%d blogerom sa páči toto: