Koncert Petra „ARMSTRONGA“ Ondriu vo Vítěznej(ČR)

Náš rodák Peter „ARMSTRONG“ Ondria zaspieval svoje slávne hity na pódiu v obci Vítězná. Ako rodák našej obce krásnym spôsobom prezentoval našu rodnú obec Víťaz. Jeho výstúpenie sledovali český občania s veľkým záujmom a Petra ocenili búrlivým potleskom. Na záver koncertu si Peter na pódium pozval pána starostu a všetkých „Vicežencov“, aby sme českému publiku spoločne zaspievali našu ľudovú pieseň „Dolu Vicežom jareček ceče“.
Verím, že vydarené vystúpenie zanechalo v obci Vítězná len tie nalepšie dojmy a príjemný hudobný zážitok.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.