Kalendár úprav stránky

júl 2024
Po Ut St Št Pi So Ne
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031  

Minifutbalovy turnaj v obci Vítězná

Dňa 20.05.2017 sa naša obec zúčastnila turnaja v minifutbale v družobnej obci Vítězná. Z pôvodne nominovaných 7 družstiev sa prezentovalo 6. Dva z Vítěznej – Hunt´ˇrov a Kocléřov, Víťaz, susedné Choteřice a dve družstva z Poľska, Kobylnica a Marcierzov. Naše družstvo v zložení Milan Kuruc, Jozef Tartaľ, Jozef Fabiny, Peter Mihok, Jozef Sabol, Marek Baran, Martin Jánošík, Peter Ungvarský a Juraj Jenča hneď v prvom zápase tesne podľahlo neskoršiemu víťazovi z Huntířová. Potom sa ale chytilo a po dvoch výhrach za sebou remízovalo s Choteřicami. Po zranení dvoch kľúčových hráčov už v poslednom zápase nestačilo na mladíkov z Kobylnice. Pozhode bodov na druhom až štvrtom mieste rozhodovalo skóre. Mohli sme ľutovať veľa nepremenených šancí sme skončili na štvrtej priečke. Aspoň v súťaži fair play skončili prví. Druhýročník turnaja sa uskutoční o rok v poľskej Kobylnici, takže máme dosť času na prípravu a odvetu. Svojím vystupovaním a hrou sme zanechali dobrý dojem a vzorne sme reprezentovali našu obec.

Jozef Tartaľ


Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

%d blogerom sa páči toto: