Nájomné byty

Vážení občania,

Obec Víťaz má záujem o výstavbu nájomných bytov. Prosíme tých občanov, ktorí
majú záujem o bývanie v takýchto bytoch, aby svoj záujem nezáväzne nahlásili
na e-mailovu adresu

starosta@obecvitaz.sk

alebo priamo na obecnom úrade vo Víťaze.

Ďakujem

Obec Víťaz

Ing. Ján Baloga

starosta

8 thoughts on “Nájomné byty”

 1. Bytovka je dobry napad len treba dobru lokalitu aby tam bolo parkovisko dobra pristupova cesta a nejaky mensi park z lavickamy pre mamicky z detmi .(a aby na tom nezarobily nenazrany a lakomy ludia z vitaza) 🙂

 2. Vážení spluobčania, bol som prvým iniciátorom, ktorý chcel postaviť bytovku v našej obci a to za pomoci Ing.Viliama Čecha, s ktorým som dlhoročný priateľ a pre ktorého som pracoval ako supdodávka .Ešte pred 5 rokmi som ju ponúkol aj s p.Čechom býv.starostovi P.Jenčovi, no poslanci boli proti výstabe. Dnes niekto ide preferovať môj projekt, ktorý som mal aj v predvolebnej kampani. Je mi fakt smiešne z toho.Som za výstavbu,ale nie v tejto lokalite, za remeselným domom. Tam je nevhodný pozemok, močiar, kde by došlo k výrazne vyšším nákladom na výstavbu. No, financie vyššie nepustia, tam je strop cenny.Nechcem zničiť park ,do ktorého boli investované nemalé peniaze .Nikto sa na tom nenabalí, lebo všetko povolenie vybavuje Ing.Čech, a aj stav.materiål dodáva on, takže niekomu klapnú zuby na prázdno.S tým sa nemôže chválit ani starosta, aj bez neho sa to dá postaviť, stači iba pozemok vhodný na výstavbu a obec to nebude stáť ani cent. V prípade dožadovania sa viac informácií Vám to vysvetlím .Je potrebné mať k tomu zdravý rozum a viac znalostí a skúsenností v stavebnej činnosti.Ďakujem.

 3. Dobrý deň,

  Vážený pán Ing. Magda, prosím o informáciu ak máte geologický preskum pozemku, možno máte aj štúdio výstavby… Píšete o ničení parku, veľkých nakładach tak ako občan Vás prosím o predloženie rozpočtu ak to bol váš nápad tak musíte ho už mať. “Múdry ľudia robia múdre rozhodnutia “. A obec Víťaz vede múdry človek .

 4. Dobrý deň, ako je to s tými bytmi?..realizuje sa niečo?myslím, že je to super nápad,konečne je tu pomoc zo strany obce pre mladých, dúfam, že neostane pri rečiach a v lete už budeme registrovať stavebný ruch 🙂 🙂 🙂

  1. Dobrý deň. Realizuje sa. Komunikujem s investorom a úradmi.
   V prípade vážnejšieho záujmu, príďte sa informovať na Obecný úrad.
   Baloga

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.