Kalendár úprav stránky

jún 2024
Po Ut St Št Pi So Ne
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930

Deň matiek 2022

Deň matiek.         

     Byť matkou je životným poslaním, je to vzácny dar, ktorý si zaslúži oslavu v podobe Dňa matiek. Je to oslava materstva, obetavosti a lásky  všetkých matiek.

Aj v našej obci sme oslávili tento deň v nedeľu 08.05.2022 vo  viacúčelovej sále v budove MŠ.  V programe vystúpili detí MŠ a ZŠ, ktoré  pod vedením svojich pani učiteliek  peknými  básničkami,  tancom a pesničkami vyjadrili mamičkám  vďačnosť za starostlivosť a obetavosť. Krásnymi ľudovými piesňami spestril   program  aj   folklórny  súbor Pridaňčatá za doprovodu ľudovej hudby Pridaň.  

Po vystúpení každé dieťa odovzdalo svojej mamičke darček pripravený za pomoci svojich pani učiteliek a darček dostala aj každá mamička  od obecného úradu.

Drahé naše mamky –  Deň matiek je špeciálny čas povedať vám, ako vás máme radi, čo pre nás znamenáte a vyjadriť vám našu vďačnosť za všetko, čo pre nás robíte. Ďakujeme všetkým mamám za lásku a obetavosť a prajeme, aby vaše srdcia boli naplnené dobrom, radosťou a nádejou, aby sviatok matiek vydržal v našich mysliach a srdciach nielen v mesiaci máj, ale aj po celý rok a to každý rok. 

-du-


Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

%d blogerom sa páči toto: