Deň matiek 2022

Deň matiek.         

     Byť matkou je životným poslaním, je to vzácny dar, ktorý si zaslúži oslavu v podobe Dňa matiek. Je to oslava materstva, obetavosti a lásky  všetkých matiek.

Aj v našej obci sme oslávili tento deň v nedeľu 08.05.2022 vo  viacúčelovej sále v budove MŠ.  V programe vystúpili detí MŠ a ZŠ, ktoré  pod vedením svojich pani učiteliek  peknými  básničkami,  tancom a pesničkami vyjadrili mamičkám  vďačnosť za starostlivosť a obetavosť. Krásnymi ľudovými piesňami spestril   program  aj   folklórny  súbor Pridaňčatá za doprovodu ľudovej hudby Pridaň.  

Po vystúpení každé dieťa odovzdalo svojej mamičke darček pripravený za pomoci svojich pani učiteliek a darček dostala aj každá mamička  od obecného úradu.

Drahé naše mamky –  Deň matiek je špeciálny čas povedať vám, ako vás máme radi, čo pre nás znamenáte a vyjadriť vám našu vďačnosť za všetko, čo pre nás robíte. Ďakujeme všetkým mamám za lásku a obetavosť a prajeme, aby vaše srdcia boli naplnené dobrom, radosťou a nádejou, aby sviatok matiek vydržal v našich mysliach a srdciach nielen v mesiaci máj, ale aj po celý rok a to každý rok. 

-du-

Prílohy

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.