Kalendár úprav stránky

jún 2024
Po Ut St Št Pi So Ne
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930

Ponuka zamestnania

thumbnail of Ponuka pracovnych prilezitosti EDYMAX 

Spoločnosť EDYMAX SE Vám ponúka pomoc pri hľadaní zamestnania. Samozrejme nedokážeme zamestnať všetkých, ale ponúkame príležitosť získať adekvátnu plácu za adekvátnu prácu. Každá nami ponúkaná pozícia má svoje špecifiká, ako aj rôzne finančné ohodnotenie a miesto výkonu práce. Ponúkame špecifické pozície na Slovensku, v Čechách, ale aj v Nemecku – mechanik, zvárač, operátor výroby, CNC operátor, skladník, zámočník, robotník, upratovačka, montážny pracovník a mnoho iných.

Spoločnosť EDYMAX SE pôsobí na trhu v oblasti personálnych služieb už od roku 2003 a zamestnala už vyše 100 000 zamestnancov. V súčasnosti ich zamestnáva vyše 3600.  Naše služby ponúkame na vysokej profesionálnej úrovni a samozrejme bez akýchkoľvek vstupných poplatkov. U nás ako zamestnanec neplatíte nič vopred a nič potom. Pracovná zmluva v súlade so Zákonníkom práce je u nás samozrejmosťou!  

Platové podmienky každej profesie závisia od podmienok konkrétneho zamestnávateľa, ku ktorému je zamestnanec pridelený. Teda ponúkaná konkrétna výška platu je stanovená spoločnosťou, u ktorej zamestnanec priamo prácu vykonáva. Z našej strany ponúkame poradenstvo, aká práca by bola pre konkrétneho uchádzača vhodná, za akých platových podmienok, ubytovanie/príspevok na ubytovanie, cestovné, koordinátora, ktorý je v prípade akýchkoľvek problémov k dispozícii v mieste zamestnania, pozície v Nemecku so znalosťou nemčiny, ako aj bez znalosti nemčiny, ponúkame prácu aj na turnusy. Teda uchádzača o zamestnanie zamestnáme priamo my a pridelíme ho na najvhodnejšiu pracovnú pozíciu podľa jeho vzdelania, praxe a skúseností, či osobných predpokladov. 

S nami sa zamestnanec nemusí obávať, že nedostane pracovnú zmluvu, či výplatu, alebo ho niečo prekvapí po vycestovaní. Všetky informácie sprostredkujeme vopred, a to ešte pred podpisom pracovnej zmluvy.

Konkrétne ponuky nájdete v priloženom súbore

 

 

 

 

 


Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

%d blogerom sa páči toto: