Kalendár úprav stránky

jún 2024
Po Ut St Št Pi So Ne
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930

Príhovor starostu obce 2024

Dobrý deň Vážení spoluobčania,

Dovoľte mi, aby som sa k vám prihovoril v prvý deň Nového roka 2024. Nový rok nie je len údaj v kalendári, ale pre každého z nás znamená aj začiatok nových plánov, predsavzatí a určenie si nových cieľov, ktoré by sme počas nastávajúceho roka chceli uskutočniť v súkromnom i pracovnom živote. Je to však aj čas obzretia sa späť a zhodnotenia toho, čo sme v uplynulý rok zažili, vykonali, ale aj nestihli spraviť. Aj naša obec počas uplynulého roka prekonávala prekážky, ale tešila sa aj z úspechov a dokončených projektov. Dúfam, že aj Vy občania ste prežívali úspechy a všetky pozitívne udalosti ako aj vykonané práce na zveľaďovaní obce s radosťou a záujmom. Mnohé v našej obci je potrebné vybudovať, vylepšiť a skrášliť. Na to je však potrebné veľa úsilia, práce, jednaní, projektov, ale aj dobrej vôle, spolupráce, ochoty a tolerancie. Využívam túto príležitosť poďakovať sa všetkým občanom, ktorí akoukoľvek formou prispeli k rozvoju a zveľadeniu našej obce, obohateniu jej kultúrneho i duchovného života.

Vážení spoluobčania,

Želám a prajem Vám viac krajších dní ako tých horších, viac lásky ako nenávisti, viac hojnosti a radosti ako smútku a trápenia. Želám Vám všetkým veľa pevného zdravia, vzájomného pokoja a harmónie, zlepšenie medziľudských vzťahov nech sa môžete dlho tešiť z prítomnosti Vašich najbližších. Rozdávajme okolo seba dobrú náladu, usilujme sa prekonať zlo dobrom, znášajme nedorozumenia a ceňme si to, čo má naozaj hodnotu. To Vám všetkým želám v mene obecného zastupiteľstva, zamestnancov obecného úradu ako aj v mene svojom.

Vo Víťaze, dňa 1.1.2024

Mgr. Michal Magda

starosta obce

%d blogerom sa páči toto: