Nezaradené

Prerušenie distribúcie elektriny

eVSD - Planovane prerusenie distribucie elektriny 1
eVSD - Planovane prerusenie distribucie elektriny 2
eVSD - Planovane prerusenie distribucie elektriny 3
eVSD - Planovane prerusenie distribucie elektriny 4
eVSD - Planovane prerusenie distribucie elektriny 5

Výsledky Obvodnej súťaže DHZ vo Víťaze 2.6.2019 + fotogaléria

Víťaz - VL 2
VL - Víťaz 1

Pokračovať na Výsledky Obvodnej súťaže DHZ vo Víťaze 2.6.2019 + fotogaléria

Prílohy

Školský klub detí pri ZŠ Víťaz, na prezentácii nových kníh z FPU 2018

Srdečne sa chcem poďakovať pani družinárke Marcele Dugasovej a jej zverencom zo školského klubu, za skvelú atmosféru pri prezentácii nových kníh pre deti a mládež  z FPU 2018.  Milo ma prekvapil záujem a reakcie detí na knihy, najmä 3D knihy a náučné knihy.  Úžasná bola aj znalosť detí o  histórii pri knihách o slovenských hradoch a zbojníkoch a tiež záujem o knihu ,,Rok 1968 v Československu“, ktorú som ani neplánovala prezentovať, keďže je o téme mimo bežného detského žánru. Ďakujem deti za Váš záujem o nové knihy a teším sa na naše ďalšie stretnutie.

L. Galdunová, OcK Víťaz

 

Víťazský festival – Traktoriáda

Súčasťou 13. ročníka Víťazského festivalu Slaná voda bola tak ako každý rok Traktoriáda. Organizáciu tejto obľúbenej súťaže si aj tento rok zobral pod krídla už jej osvedčený organizátor Peter Čech.

Výsledky súťaže v jednotlivých kategóriách:

Súťaž o najkrajší traktor – továrenskej výroby:

  1. miesto         Marek ČLOVIČKO              Víťaz              22 hlasov
  2. miesto         Šimon ČECH                           Víťaz              20 hlasov
  3. miesto         Dalibor ČECH                        Víťaz              19 hlasov

Súťaž o najzaujímavejší  traktor – vlastnej konštrukcie:

  1. miesto         Vladimír JENČA                   Ovčie              19 hlasov
  2. miesto         Peter UNGVARSKÝ            Ovčie              11 hlasov
  3. miesto         Jozef  MAGDA                       Ovčie              10 hlasov

Súťaž v jazde zručnosti – továrenská výroba:

  1. miesto         Šimon ČECH                           Víťaz              02: 35: 73
  2. miesto         Slavomír BALOGA               Víťaz              02: 46: 65
  3. miesto         Pavol ČECH                             Víťaz              02: 58: 55

Súťaž v jazde zručnosti – vlastná konštrukcia:

  1. miesto         Martin KOLLÁR                   Ovčie              01: 12: 55
  2. miesto         Jozef MAGDA                       Ovčie              01: 52: 34
  3. miesto         Peter UNGVARSKÝ           Ovčie              01: 56: 08

Všetkým, ktorí sa zúčastnili tejto súťaže ďakujeme a veríme, že o rok sa stretneme ešte v hojnejšom počte, aby sme znova mohli obdivovať výsledky práce a zručnosti našich šikovných súťažiacich.

Prílohy